Galatasaray’ın yıldızı Mauro Icardi’nin 3 kadınla olaylı gecesi! Wanda Nara ne tepki gösterecek?

Mauro Icardi (30) ile tıpkı vakitte menajerliğini yapan model eşi Wanda Nara’nın (36) münasebeti bir dargın bir barışık devam ediyor. Yeşil alanlardaki performansı kadar özel hayatıyla da çok konuşulan Galatasaray’ın yıldız futbolcusu, evvelki gece üç güzelle Kuruçeşme’de bir yerde eğlencedeydi.

ETTEN DUVAR ÖRDÜLER

Milliyet Gazetesi’nden Hüseyin Altun’un haberine nazaran, çapkınlık cinsine çıkan ve sabaha kadar eğlenen yıldız futbolcu, yerden çıkacağı sırada basın mensuplarının dışarıda olduğunu öğrendi.

Yanındaki bayanları önden gönderen, kendisi yerden yarım saat sonra ayrılan Icardi’nin görüntülenmemesi için adeta etrafında etten duvar örüldü.

KAFASINI ÇARPTI, ŞAPKASI DÜŞTÜ

Icardi’yi çıkışta Galatasaraylı taraftarlar da bekliyordu. Süratli adımlarla VIP araca bindirilmeye çalışılan Arjantinli yıldız, bu sırada başını araca çarparak şapkasını düşürdü. Bunu fırsat bilen bir taraftar ise şapkayı alarak oradan kaçtı.

WANDA NARA NE REAKSİYON VERECEK?

30 yaşındaki futbolcunun sık sık ayrılıp barıştığı eşi Wanda Nara’nın bu imajlara nasıl bir reaksiyon vereceği merak konusu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir