Irmak Ünal’ın acı günü: O benden hiç vazgeçmedi

Irmak Ünal acı haberi “Yorgun vücudu bu sabah yeni bir aleme gitmeyi kabullendi ve en çok sevdiği bizlere veda etti” sözleri ile paylaştı.

Irmak Ünal hüznünü şu sözlerle anlattı:

“Size âlâ bir üvey baba olmanın bedelinden bahsetmek istiyorum. Saatler evvel, 3 yaşımdan beri hayatımda olan, çok sevdiğim üvey babamı kaybettiğimi öğrendim. Neler hissettim bir bilseniz… bilin de istiyorum. Zira örnek olmalı bizim alakamız. Kan bağının ötesinde bir bağ ve sevgi. Sevginin değeri… Bir üvey babanın bir çocuğun hayatına bu kadar hoş bir dokunuş yapmış olması üvey babalığın pahasını hatırlatmalı herkese…

Onun kadar hayata bağlı ve müspet bir insan görmedim ve bana verdiği en kıymetli derslerden biri hayatın her şeye karşın yaşamaya paha, çok hoş bir seyahat olduğudur. Tahminen de bu yüzden asil bir savaşçı üzere gücünün son damlasına kadar tutundu bu hayata. Lakin yorgun vücudu bu sabah yeni bir aleme gitmeyi kabullendi ve en çok sevdiği bizlere veda etti.

Çok güzel bir üvey babam vardı benim… Daima sevgiyle, hürmetle baktı gözlerime… En büyük hayranımdı tiyatro da en hoş kıyafetlerini giyer birinci sırada beni izlerdi, zevkle takdirle… Başarılarımı da , başarısızlıklarımı da en hoş formda kabullenip bana dayanak oldu. Annemi çok fakat çok sevdi ve bana sevgi ile ilgili, bayan erkek alakası ile ilgili çok hoş nasihatlarda bulundu. Çocuklarıma olan aşkı zati lisanlara destandı. İki doğumumda da Miami’de yanı başımdaydı, gözleri yaşlı bebeklerimi birinci kucağına alanlardan biri yeniden Erol Baba idi. En yaramaz yaşlarımı da çekti, ergenliğimin doruklarında en huysuz halime de katlandı… En hoş yerleri de gezdik, en problemli günleri de paylaştık lakin bir şey hiç değişmedi. O benden hiç vazgeçmedi.

Sizin olmayan bir çocuğu sevmek, onunla gülmek, onunla ağlamak… Onunla uygun makus günde bu hayat seyahatini paylaşmak ne değerli bir bilseniz.

Herkesin önünde ona teşekkür etmek istiyorum. En yalnız hissedeceğim günlerimde saatlerce telefonda benim ağlamalarımı dinlemiş, beni sakinleştirmiştir.

Sevgi dolu ve anlayışlı bir eş olduğu için huzurlu bir meskende büyüme bahtına sahip olmamın sebebi de Erol Tarhan’dır. Hengame gürültü olmadan kendi içimizde çözdük daima sorunları. Hoş bir aileyiz biz. Ve seni daima özleyeceğiz lakin yaşatacağız da… Dünya görüşün, hayat dersi kıssaların ve kahkahalarınla….

‘Ölüm var madem, yemeli Badem’ Erol Tarhan”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir