Pınar Altuğ’dan duygulandıran paylaşım: Çok özlüyorum!

Meslektaşı Yağmur Atacan ile 2008 yılında nikâh masasına oturan Pınar Altuğ, 2009’da kızları Su’yu kucağına alarak, birinci sefer anne olmanın memnunluğunu yaşamıştı. Hoş oyuncu, geçtiğimiz aylarda katıldığı “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programınında memnun evliliği hakında konuşmuştu:

Bu aşk birilerine şov olsun ya da birilerine bir şeyi kanıtlama başıyla başlamadı. Birbirimizi tanıdık, bir arada vakit geçirmekten keyif aldık, o ortada birbirimizi sevdik aşık olduk, evlenip bir aile kurma kararı aldık. Buralara kadar geldik. Çok şanslıyız ki bu evlilik hoş bir kız çocuğu ile taçlandı. Su bebek oldu bir genç kız. Yağmur’la birlikte olmaktan ve ortak bir hayat sürmekten çok memnunuz.

“ADAMIN BENİMLE GEÇİNMEYE GÖNLÜ VAR”

Pınar Altuğ, “Evimizin içinde biz ünlü değiliz, anne baba ve çocuk olarak bir çekirdek aileyiz. Birbirimize hürmetimiz ve tanıdığımız alanlar var. Ben daima söylüyorum; ‘adamın benimle geçinmeye gönlü var’. Benim de onunla geçinmeye gönlüm var tabi. Hiçbirimiz dört dörtlük değiliz. İkili alakayı sürdürmek istiyorsan ve geçinmeye gönlün varsa birtakım şeyleri tolere edebiliyorsun. Hiç geçinmeye gönlün yoksa ‘Neden gözünün üstünde kaşın var’ diyerek, sorun çıkarıyorsun. Bizim çok ortak noktamız da var. Doğayı seviyoruz, denizi seviyoruz, tecrübelere açığız. İkimiz de birbirimizin fikirlerine saygılıyız. Fikirlerimizi kestirip atmıyoruz. Hasebiyle meskende daima yeni tecrübeler için yeni fikirler ortaya çıkıyor” halinde konuşmuştu.

“30 YILDIR VARIM”

1995’te televizyon hayatı başlayan oyuncu, “Herkesin bir devri var. Ben 30 yıldır varım. Daima dizide oynamıyor olabilirim. Benim de öteki işlerim var, ben bir televizyoncuyum. Gece yayını sunuyorum, müsabaka biçimi işleri sunuyorum, günlük hayatta merasimler sunuyorum. Daima ortada olmak üzere bir savım yok. Aslında o çok hasta bir ruha dönüşür” açıklamasını yapmştı.

“ÇOK ÖZLÜYORUM ANNEM”

1994 yılında katıldığı Miss Turkey müsabakasında Türkiye hoşu seçilen Pınar Altuğ, toplumsal medya hesabından çocukluk fotoğrafını yayınladı. Çocuklar Duymasın’ın Meltem’i, 1999 yılında kaybettiği annesi Selma Altuğ’un da yer aldığı kareye, “Çok özlüyorum annem” notunu düştü. Altuğ’un Instagram gönderisi, kısa müddette binlerce beğeni ve yorum aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir